فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

ضد یخ بتن - ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید

ضد یخ بتن - ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید - بتن ریزی در هوای سرد


ضد یخ بتن - ضد یخ بتن مسلح بدون کلرایدFabantifz-RE:

ضد یخ بتن Fabantifz-RE یک افزودنی ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید و بر پایه ترکیبات نیتروژنی میباشد ،بکاربردن مواد نیتروژنی و کلسیم نیتروژنی در ضد یخ بتن مسلح با استناد به منابع علمی بعنوان موادی که بازدارنده خوردگی میباشند نیز مطرح شده است، بر خلاف مواد پایه کلرایدی که مصرف آنها موکداً از طرف منابع علمی و استانداردها در بتن مسلح منع گردیده است.
ضدیخ بتنضد یخ بتن


کاربردهای ضد یخ بتن مسلح Fabantifz-RE:

انواع سازه های بتنی مسلح در شرایط بتن ریزی در هوای سرد
توجه:

علیرغم کمک این افزودنی ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید و تمامی انواع ضد یخ های بتن به بتن ریزی در مناطق سردسیر، رعایت الزامات بتن ریزی در هوای سرد و رعایت شرائط آیین نامه ای نباید فراموش شود. باید به خاطر داشته باشید مصرف ضد یخ بتن فقط یک اقدام تکمیلی است و نباید تمهیدات بتن ریزی مانند کیورینگ و دیگر عوامل توجیه شده برای بتن ریزی در مناطق سرد سیر را از چشم دور داشت .در صورت نیاز به مشاور میتوانید با متخصصین فابیر در این رابطه مشاوره نمایید.

مزایا و برجستگیهای ویژه ضد یخ بتن مسلح Fabantifz-RE:

این افزودنی ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید بر اساس بهترین مواد معرفی شده علمی-صنعتی برای بتنهای مسلح ساخته شده و این ضد یخ بتن مسلح با حداکثر غلظت باعث میشود با کمترین میزان مصرف به نتیجه مطلوب، بدون عوارض جانبی نزدیک شوید.درساخت این افزودنی ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید به هیچ عنوان از مواد کلرایدی کمک گرفته نشده است.

بسته بندی افزودنی ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید Fabantifz-RE:

ضد یخ بتن Fabantifz-RE در گالنهای 20و25کیلوگرمی آماده تحویل است و ضد یخ بتن مسلح در صورت نیاز به صورت فله یا هر شکلی که مشتری نیاز دارد تحویل خواهد شد.

دستورالعمل مصرف ضد یخ بتن مسلح Fabantifz-RE:

افزودنی ضد یخ بتن مسلح را به میزان 1% الی5% وزن سیمان مصرفی به بتن در هنگام ساخت اضافه فرمائید در صورتی که خواسته باشید میتوانید این ماده را قبل از مصرف بتن به تراک میکسر اضافه فرمائید که در این صورت حتماً باید میزان مصرف این افزودنی ضد یخ بتن مسلح را از آب مصرفی در بچینگ کاسته باشید ،تا میزان آب به سیمان طرح اختلاط تغییر ننماید.
میزان مصرف مواد افزودنی ضد یخ بتن Fabantifz-RE گذر از دمای محیط و عیار سیمان مصرفی به خصوصیات سیمان مصرفی وابستگی زیادی دارد ولی جهت یک راهنمائی ابتدائی در شروع تست های مربوطه می توان از جدول زیر کمک گرفته شود.

محدوده دما میزان مصرف برحسب در صد وزن سیمان
عیار 300 عیار 350 عیار 400
0تا5- 2.5% 2% 1.5%
5- تا10- 3.5% 3% 2%
10- تا 15- 5% 4% 3%
بازگشت
 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر