فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

پمپ گروت اپوکسی - Fab-PGE100

 پمپ تزریق اپوکسی   Fab-PGE100

پمپ تزریق اپوکسی Fab-PGE100 ، یک دستگاه تزریق گروت اپوکسی و پلی اورتان است که برای تزریق این مواد داخل شکافهایی که نشتی آب دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی منحصر به فرد این دستگاه کوچکی و سبک بودن آن است. به همین خاطر می توان از آن به عنوان یک وسیله ضروری در یک سایت تعمیر بتن نام برد.

توضیحات محصول

این دستگاه می تواند تنها در عرض 10  ثانیه فشار    15000 psi تولید کند.

بدنه قابل حمل،  وزن تنها 7 کیلوگرم، حمل  و نگهداری آسان، حداکثر فشار خروجی تا 15000 psi از دیگر خصوصیات این دستگاه می باشد .

ممی توان از این دستگاه برای تزریق داخل شکاف­های کوچک ( حداقل 01/0 میلیمتر) نیز استفاده نمود.

 

دامنه کاربرد

  •  بند آوردن چکه

  •  آب بندی

  •  تقویت  ساختار بتن­های زیرزمین، کف، راهرو،  تونل، دیوار، مترو، اتصالات، ترک  و غیره

 

نحوه کار با پمپ

مطمئن شوید که سوییچ دریل در وضعیت off باشد. پمپ های تزریق جدید بایستی قبل از استفاده روغن کاری شده همچنین بدنه و قطعات توسط یک کهنه اشباع از روغن، روغن کاری شوند. سپس اپوکسی یا پلی اورتان را در مخزن مواد بریزید و درپوش را قرار دهید. شیر قطع و وصل را باز کرده و نازل را به سمت سطل آشغال قرار دهید. سوییچ را خاموش کنید و روغن را از شلنگ خارج نمایید. این کار را تا زمانی که اپوکسی یا پلی اورتان از نازل خارج شود، ادامه دهید. پاور را خاموش کرده، شیر را ببندید و نازل را به packer متصل نمایید.  شیر را باز کرده و سپس پاور را روشن کنید. اپوکسی یا پلی اورتان را در محل مورد نظر تزریق نمایید تا زمانی که سرزیر شود. پاور را خاموش نمایید و سپس شیر راببندید.  پس از اتمام تزریق به سرعت پمپ را با استون یا حلال مربوطه تمیز نمایید.  تمیز کننده را در مخزن پمپ بریزید و آن را از شلنگ تخلیه نمایید. نازل را در مخزن پمپ قرار دهید و برای چندین مرتبه پشت سر هم شیر را باز و بسته نمایید تا در شلنگ فشار ایجاد شود و پمپ بهتر تمیز شود. پس از 3 تا 5 دقیقه تمیز کننده را از پمپ خارج و در سطل آشغال بریزید. پس از تمامی این مراحل و به منظور رفع گرفتگی های احتمالی در پمپ، روغن کاری ضروری می شود.

 

 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر