فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

ضدیخ بتن غیر مسلح پایه کلرایدی - Fabantifz-NREP


 ضدیخ بتن غیر مسلح پایه کلرایدی -Fabantifz-NREP:

شرح ضدیخ بتن -Fabantifz-NREP:

ضدیخ بتن غیر مسلح --Fabantifz-NREP یک افزودنی پایه کلرایدی بسیار فعال و مؤثر و با کمترین میزان مواد باقی مانده اسیدی و دیگر مواد مضر برای بتن می باشد.در ترکیب این ضد یخ بتن پایه کلرایدی مواد سمی که برای بتن و محیط زیست ایجاد مشکل می نمایند با دقت بالائی جدا سازی و خارج گشته اند. ضدیخ بتن --NREP باعث می گردد تا هیدراتاسیون سیمان با سرعت بالاتری انجام گردد و لذا نه تنها گیرش بتن تسریع خواهد شد بلکه مقاومتهای بتن نیز خصوصاًدر سنین اولیه افزایش می یابد چون این افزودنی بتن باعث افزایش مختصری در روانی بتن می گردد بنابراین برای یک کارائی ثابت آب کمتری مصرف می گردد و این مطلب باعث می گردد که مقاومت بتن حتی در مقابل سیلکهای ذوب و انجماد در زمان بهره برداری نیز افزایش یابد. چون ضدیخ بتن -Fabantifz-NREP جمع شدگی بتن را خصوصاًدر دزهای بالا افزایش می دهد لذا برای تولید قطعات پیش ساخته بتنی غیر مسلح خصوصاً با ابعاد کوچک مناسب می باشد چرا که باعث راحتی آزاد سازی بتن از قالب می گردد.

کاربردهای ضدیخ بتن -NREP:

- قطعات پیش ساخته بتنی غیر مسلح
- انواع سازه های بتنی غیر مسلح ضد یخ بتن
-انواع سازه های بتنی در معرض سایش
- ملات

مزایای ضدیخ بتن -NREP :

چون ضدیخ بتن (Fabantifz-NREP) بر پایه کلراید خالص سازی شده می باشد و از تمامـی منابع علمی نـوع خالـص و پایـه ایـن نـوع ضدیخ بتن بـهتریـن نوع بـرای بتنـهای غیـر مسـلح شناخته شـده ،مصرف ماده ضدیخ بتن NREP که بر پایه علمی فوق می باشد بیشترین پیشینه و رزومه تاریخی را دارا می باشد.
مقاومت سایشی بتن ساخته شده با این ضدیخ بتن پایه کلرایدی نسبت به بتن پایه، افزایش چشمگیری خواهد داشت.
توجه:
علیرغم کمک این ضد یخ بتن و تمامی انواع ضدیخ بتن به بتن ریزی در مناطق سردسیر، رعایت الزامات بتن ریزی در هوای سرد و رعایت شرایط آیین نامه ای نباید فراموش شود. باید به خاطر داشته باشید مصرف ضدیخ بتن فقط یک اقدام تکمیلی است و نباید تمهیدات بتن ریزی مانند کیورینگ و دیگر عوامل توجیه شده برای بتن ریزی در مناطق سرد سیر را از چشم دور داشت .در صورت نیاز به مشاور میتوانید با متخصصین فابیر در رابطه با این ضدیخ بتن مشاوره نمایید.
مزایای این ضدیخ بتن :
این کلاس ضدیخ بتن براساس بهترین مواد معرفی شده صنعتی برای بتن های غیر مسلح ساخته شده و با حداکثر غلظت باعث میشود با کمترین مصرف به نتیجه مطلوب ،بدون عوارض جانبی نزدیک شوید.

بسته بندی ضدیخ بتن -Fabantifz-NREP :

ضدیخ بتن -Fabantifz-NREP در کیسه های 10 و 15 و 25 و 30 کیلوگرمی آماده تحویل است و در صورت نیاز به صورت فله یا هر شکلی که مشتری نیاز دارد تحویل خواهد شد.

دستورالعمل مصرف این ضدیخ بتن:

ضدیخ بتن مذکور را به میزان 5/0% الی5/2% وزن سیمان مصرفی به بتن در هنگام ساخت اضافه فرمائید در صورتی که خواسته باشید میتوانید ضدیخ بتن ذکر شده را قبل از مصرف بتن به تراک میکسر اضافه فرمائید که در این صورت حتماً باید میزان مصرف ضدیخ بتن را از آب مصرفی در بچینگ کاسته باشید ،تا میزان آب به سیمان طرح اختلاط تغییر ننماید. میزان مصرف ضدیخ بتن -Fabantifz-NREP گذر از دمای محیط و عیار سیمان مصرفی به خصوصیات سیمان مصرفی وابستگی زیادی دارد ولی جهت یک راهنمائی ابتدائی در شروع تست های مربوطه می توان از جدول زیر کمک گرفته شود.
محدوده دما میزان مصرف برحسب در صد وزن سیمان
عیار 300 عیار 350 عیار 400
0تا5- 1.25% 1% 1.25%
5-تا10- 1.75% 1.5% 1%
10تا-15- 2.5% 2% 1.5%

بازگشت
 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر