فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

چسب بتن - Fab bond

چسب بتن - Fab bond


شرح چسب بتن - Fab bond :

 

چسب بتن - Fab bond یکی از مواد افزودنی بتن است که امروزه در صنعت ساختمان کاربرد فراوان یافته است که این چسب بتن بدون نیاز به افزودن آب، کاملاً هموژن می باشد و مقاومت کششی، خمشی و همچنین دوام بتن، گچ و آهک را افزایش می دهند ولی مهمترین خاصیت چسب بتن ، افزایش چسبندگی بتن است، چسب بتن - Fab bond در سه کلاس ارایه می گردد که کارشناسان فابیر بنابر نیاز مصرف کننده توصیه های فنی لازم را به اطلاع خواهند رساند.

چسب بتن


جدول مشخصات چسب بتن - Fab bond :


Method

Unit

Value

Property

ISO 3251

%

48/5

Solids Content

ISO 976

----

8

PH Value

ISO 3219

mpas

30

Viscosity

----

-5

Glass Transition Temp

----

gr/cm3

1/01

Density

----

µm

0/15

MEAN PARTICLE SIZE

----

mN/M

30

Surface Tension

----

N/mm2

6

Tensile strength

----

%

1000

Elongation at Breakشرح اطلاعات فنی چسب بتون (چسب بتون Fab bond ) :

چسب بتون ( چسب بتون Fab bond ) در ترکیب با بتن و ملات های ساخته شده از سیمان و آهک همچنین در افزایش مقاومت کششی وجلوگیری از ایجاد ترک ملات گچ قابل استفاده بوده و کارائی و حالت خمیری و روانی بتن و ملات تازه را افزایش می دهد.
چسب بتون (چسب بتون Fab bond ) علاوه بر افزایش مقاومت خمشی بتن تا حداکثر 50% در افزایش چسبندگی بتن و مقاومت سایشی بتن ، همچنین کاهش نفوذ آب و مواد شیمیایی و افزایش مقاومت در مقابل سیکل ذوب و یخبندان بتن و ملات تأثیر به سزایی داشته و در افزایش مقاومت محصولات سیمانی در محیط های قلیائی و در مناطق بشدت نمناک تأثیر دارد و هیچ گونه خورندگی بر روی میلگرد ندارد.
از چسب بتون (چسب بتون Fab bond ) در جهت ساخت ملات ترمیمی و یا بتن خود تراز شونده برای کف سازی، پرکردن درز های اجرائی، ساخت و ترمیم سطوح بتنی می توان استفاده نمود.


میزان مصرف چسب بتن - Fab bond :

چسب بتن - Fab bond را به میزان 5% الی 20% وزن سیمان مصرفی ، به بتن اضافه نمایید.


بسته بندی و انبار داری چسب بتن - Fab bond :

چسب بتن - Fab bond در سطلهای ده کیلو گرمی و 25 کیلو گرمی عرضه می گردد.
عرضه چسب بتن - Fab bond در بونکر های یک هزار کیلو گرمی و یا کیسه های پلاستیکی 10 کیلو گرمی بنا به درخواست مشتری نیز امکان پذیر می باشد.نگهداری چسب بتن - Fab bond:

توصیه می گردد که چسب بتن - Fab bond در درجه حرارت C˚5 + الی C˚30 نگهداری شود. حداکثر 12 ماه پس از تاریخ تولید قابل مصرف می باشد. مشاهده تصاویر پروژه های فابیر

بازگشت

 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر