فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

بتن آماده - بتن خشک (Fabgrout - CA)

بتن آماده ( Fabgrout - CA)

شرح بتن آمادهبتن آماده ( Fabgrout - CA):

بتن آماده (Fabgrout – CA) بتن خشک آماده ایست که پس از اختلاط با آب و یکی از ژل های تخصصی فابیر تشکیل بتن منبسط شونده را خواهد داد که به علت درشتی دانه ها برای سازه های نیمه حجیم قابل استفاده خواهد بود. بتن منبسط شونده حاصل از نظر دوام و مقاومت دارای خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار مناسبی میباشد. و از این بتن آماده ( Fabgrout – CA) برای نصب ماشین آلات صنعتی و فنداسیون در ابعاد نسبتا بزرگ مورد رضایت اکثر مشتریان واقع شده است. برای رسیدن به مقاومت مشخص 280 کیلو گرم بر سانتی متر مربع بر روی نمونه استوانه ای و روانی حدود 17 ساتی متر کافی است به ازای هر کیسه 25 کیلو گرمی ژل تخصصی 2.5 کیلو گرم بتن آماده (Fabgrout – CA) و 1300 تا 1400 سی سی آب بخوبی مخلوط شود . در این صورت مقاومت 7 روزه 320 کیلو گرم بر سانتی متر مربع و مقاومت 28 روزه 380 کیلو گرم بر سانتی متر مربع بر روی نمونه استوانه ای قابل دسترس خواهد بود . در یک آزمایش دیگر در 30 کیلو گرم ژل تخصصی 3.2 کیلوگرم بتن آماده Fabgrout – CA با 1280 سی سی آب دارای اسلامپ حدود 20 سانتی متر و مقاومت 7 روزه 390 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و 28 روزه ، 420 کیلو گرم بر سانتی متر مربع به دست خواهد آمد. کلیه ی مشخصات فنی این بتن آماده ( Fabgrout – CA) با آیین نامه آبا و استاندارد ASTM مطابقت دارد. توصیه می گردد گروت تولید شده حداکثر ظرف 20 دقیقه بمصرف برسد.

کاربردهای بتن آماده ( Fabgrout - CA):

 • استفاده این بتن آماده (Fabgrout – CA ) در گروت های نیمه حجیم زیر پی های صنعتی
 • ترمیم سازه های صنعتی که نیاز به بتن آماده (Fabgrout – CA ) دارد.
 • پر نمودن چاله باکسهای نیمه حجیم جهت جایگذاری Bolt.

مزایا و برجستگیهای ویژه بتن آماده ( Fabgrout - CA) :

 • بتن خشک Fabgrout –CA به همراه ژل تخصصی آن حاوی تمام افزودنی های لازم و مواد سيمانی و سنگدانه می باشد و نياز به هيچ جزء ديگر بجز آب ندارد.
 • ژل تخصصی Fabgrout – CA دارای مواد افزودنی ويژه ای است كه روانی بالا را دركمترين ميزان مصرف آب بوجود آورده و در نتیجه مقاومت مناسب در روانی های بالا از برجستگی های ويژه اين بتن آماده منبسط شونده می باشد.
 • بتن آماده (Fabgrout – CA ) دارای سنگدانه های آهنی نمی باشد لذا دچار زنگ زدگی و خوردگی از اين قبيل نمی شود.
 • بتن آماده (Fabgrout – CA ) با ايجاد سيستم انبساط گازی در مرحله بتن تازه، جمع شدگی و نشست در بتن را جبران می نمايد.
 • مقاومت فشاری بتن آماده (Fabgrout – CA ) در كوتاه مدت و دراز مدت بالا می باشد و با توجه به اينكه مواد افزودنی آن كاملا مطابق استانداردهای لازم می باشند دوام اين بتن خشک بدون جمع شدگی نيز تضمين شده است.

بسته بندی بتن آماده ( Fabgrout - CA):

بتن آماده (Fabgrout – CA ) در بسته بندی كيسه ای 25kg آماده تحويل می باشد. در صورت نياز مشتری بسته بنديهای بتن منبسط شونده و بدون جمع شدگی مورد نياز قابل تحويل ميباشد.

مشخصات ظاهری بتن آماده ( Fabgrout - CA) :

بتن آماده ( Fabgrout – CA) بدون جمع شدگی حالت مخلوط پودر و سنگدانه دارد.


طریقه نگهداری بتن آماده ( Fabgrout - CA):

بتن آماده (Fabgrout – CA) در بسته بندی اصلی بدور از رطوبت و گرمای بسیار شديد حداقل 12 ماه قابل استفاده می باشد. در غير اين صورت مدت تاريخ انقضاء بتن منبسط شونده زودتر فرا می رسد.

دستورالعمل مصرف بتن آماده :

 • قبل از مصرف بتن آماده (Fabgrout – CA ) حتما سطوح را از هر گونه چربی و آلودگی و دانه های سست جداره ی بتن ریزی قبلی پاک نمایید.
 • مخلوط گروت و آب را سريع مصرف نماييد.
 • در مناطق گرمسير آب مورد نياز گروت حتی المقدور به دمای 4 درجه سانتی گراد برسد.

وزن مخصوص گروت تازه مرطوب:

- تقريباً³ 2370kg/m بسته به تطابق دقيق با روش مصرف

- جهت مشاوره و دریافت اطلاعت بیشتر در مورد تولید بتن آماده و قیمت بتن آماده می توانید با واحد فروش شرکت فابیر تماس حاصل فرمایید .


برای مشاهده تصویر بتن آماده کلیک کنید

بازگشت
 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر