فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

گروت - گروت ریزی

توليد گروت و فروش گروت در کيسه های 25 کيلوگرمی می باشد و توليد گروت اپوکسی و فروش گروت اپوکسی با توجه به دوجزئی يا سه جزئی بودن در سطل های پيشنهادی ارائه می شود .


گروت  از  آب ، سیمان ، ماسه  و  افزودنی های دیگر  تشکیل شده  است . از گروت ریزی جهت  پر کردن  فضاهای خالی و  ترک های بزرگ ، لایه لایه شدن  و  یا  خرد شدن  استفاده  می شود  .  از این لحاظ  کاربرد  گروت  مشابه  ملات می باشد . گروت ریزی  در  زیر صفحه ستونها  ،  آنکربلت ها ، نصب  ریل  ماشین آلات ، برینگ پل ها ، بلت ها ، ریل ها  ،  حایل ها انجام می گیرد . مهم ترین مزایای   گروت ریزی  آن  است که  مکانی که در  آن گروت ریزی انجام  می شود  را  کامل پر می کند  .  چون  گروت  منبست شونده  خاصیت  غیر انقباضی دارد از گروت آماده  جهت مصارف مختلفی مثل ، زیر صفحه ستون ها، آنکربلت ها ، نصب ریل ماشین آلات ، برینگ پل ها ، بلت ها ، ریل ها ، حایل ها  استفاده می شود  .  گروت ها  به گونه ای طراحی شده اند که توان جذب نیروهای وارد و  انتقال آنها  را به بخش زیر کار داشته باشد برای مثال در هنگام  نصب انواع ماشین آلات نیروهای وارده  از  آن ها  توسط  گروت یا ملات  به فنداسیون  بتنی  منتقل می شود  .  گروت ریزی  باعث  مقاومت های  مطلوب  و  مطمئن و همچنین اتصال پایدار بین ملات یا گروت  و سازها قرار گیرد و بر روی آن گروت ریزی میشود .  بطور کلی دو روش ملات ریزی یا  گروت ریزی  در داخل حفرات در محل اتصال آنکرو وجود دارد

.

انواع گروت

  • گروت مورد نیاز برای تأسیسات نفت و گاز
  • گروت شامل سنگدانه های فلزی
  • سیمان سولفو آلومینیومی معدنی (غیر آلی) و یا افزودنی های منبسط شونده بر پایه گروت
  • گروت الیافی با مقاومت بالا
گروت

گروت -Fabgrout-GR3

توضیحات:
گروت Fabgrout-GR3 یک گروت مخلوط شده و آماده مصرف است که این گروت به هیچ افزودنی بجز آب برای آماده شدن جهت مصرف نیاز ندارد.

گروت

گروت - Fabgrout – CA

توضیحات:
گروت - Fabgrout - CA گروت آماده ایست که پس از اختلاط با آب و یکی از ژل های تخصصی فابیر تشکیل گروت منبسط شونده ای را خواهد داد که به علت درشتی دانه ها برای سازه های نیمه حجیم قابل استفاده خواهد بود بتن آماده حاصل از نظر دوام و مقاومت دارای خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار مناسبی می باشد و این گروت برای نصب ماشین آلات صنعتی به فونداسیون در ابعاد نسبتا بزرگ مورد رضایت اکثر مشتریان واقع شده است.

گروت

گروت - Fabgrout – GR2

توضیحات:
گروت -Fabgrout – GR2 يك گروت مخلوط شده و آماده مصرف با مقاومت بالاست و به هيچ افزودنی بجز آب برای آماده شدن جهت مصرف نياز ندارد، این گروت نه تنها پس از اختلاط با آب گروت روان را بدست خواهد داد بلکه گروت مذکور می تواند به عنوان یک گروت با انبساط کنترل شده نیز عمل نماید. این گروت جهت پر نمودن فاصله خالی بین صفحه ستون و فونداسیون با اقبال مشتریان روبرو شده است

گروت

گروت - Fabgrout – GR

توضیحات:
گروت Fabgrout – GR يك گروت بدون جمع شدگی و آماده مصرف است كه با توجه به کاربرد می تواند بعنوان یک گروت با انبساط کنترل شده مورد استفاده قرار گیرد.برای ساخت گروت مذکور به هيچ افزودنی بجز آب برای آماده شدن جهت مصرف نياز نیست و گروت ریزی با این گروت بسیار تسهیل خواهد شد.

گروت اپوکسی

گروت اپوکسی - Fabgrout Epoxy (فاب گروت اپوکسی)

توضیحات:
گروت اپوکسی(فاب گروت اپوکسی) گروت دو جزئی بوده که به نسبت 2به 1 به خوبی مخلوط شده و پس از اختلاط ملات هموژنی در رنگ های مختلف با ضخامت نازک تا حداکثر 25 سانتی متر را می توان با آن پوشش داد و این گروت اپوکسی دارای مقاومت مکانیکی ( مقاومت فشاری و کششی ) بسیار بالا می باشد.

گروت

گروت - Fabgrout – GR28

توضیحات:
گروت - Fabgrout – GR28 - يك گروت Fabgrout – GR28 مخلوط شده و آماده مصرف با مقاومت بالاست و این گروت به هيچ افزودني بجز آب برای آماده شدن جهت مصرف نياز ندارد.

گروت

گروت -Fabgrout – GR18

توضیحات:
گروت -Fabgrout – GR18 یک گروت حاوی سنگدانه های سيليسی با ضريب اصطكاكی بالا و بزرگترين سنگدانه اسمی 8mm برای اتصال بيس پليت و فونداسيونهای ويژه همراه با بارگذاری ديناميكی كه ضريب اصطكاك بين صفحه ستون و فونداسيون برای طراح مهم بوده، طراحی گرديده است

پمپ گروت اپوکسی

پمپ تزریق اپوکسی  -Fab – PGE100

توضیحات:

این پمپ تزریق گروت اپوکسی (Fab-PGE100) ، یک دستگاه تزریق گروت اپوکسی و پلی اورتان است که برای تزریق این مواد داخل شکافهایی که نشتی آب دارند ، مورد استفاده قرار می گیرد . ویژگی منحصر به قرد این دستگاه کوچکی و سبک بودن آن است .


 

 برای مشاهده تصاویر پروژه های گروت شرکت فابیر کلیک کنید

 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر