فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

افزودنی های بتن

روان کننده بتن

فوق روان کننده بتن - Fabplast-20

توضیحات:
افزودنی روان ساز بتن fabplast-20 يك روان ساز بتن با خاصيت ديرگير بتن می باشد كه بصورت مايع عرضه ميگردد و روی سطح ذرات سيمان اثر گذاشته و خاصيت روان كنندگی بسيار خوبي به بتن می دهد.

روان کننده بتن

فوق روان کننده بتن - Fabcrete - 100

توضیحات:
فوق روان کننده بتن -Fabcrete-100 يك افزودنی فوق روان کننده بتن مايع بر پايه نفتالين سولفونات است كه برای مصرف خاص در بتن بهينه گرديده است.

روان کننده بتن

افزودنی فوق روان کننده بتن - Fabcrete - 101

توضیحات:
فوق روان کننده بتن -Fabcrete-101 يك فوق روان کننده بتن ويژه نسل سوم ميباشد كه بر اساس تكنولوژی توليد پليمرها با درجات بالای پليمريزاسيون و وزن مولكولی مشخص توليد گرديده است.

فوق روانساز یتن

- فوق روان کننده بتن Fabcrete-102

توضیحات:
افزودنی فوق روان کننده بتن Fabcrete-102 یکی از مواد افزودنی بتن ، يك فوق روان کننده بتن اصلاح شده نسل سوم ميباشد كه بر اساس تكنولوژی توليد پليمرها با درجات بالاي پليمريزاسيون و وزن مولكولي مشخص توليد گرديده است.فوق روان کننده بتن Fabcrete-102 به عنوان یک ماده افزودنی فوق روان ساز بتن و کاهش دهنده آب بتن استفاده می شود.

روان ساز

فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات - Fabflow -c-20

توضیحات:
ماده افزودنی فوق روان ساز بتن بر پایه پلی کربوکسیلات Fabflow-C-20 يکی از مواد افزودنی بتن کاملاً جدید و تخصصی و فوق روانساز بتن مايع بر پايه پلی كربوكسيليك اصلاح شده است که در بتن خود تراز و هم چنین بتن خود متراکم و بتنهایی که الزامات آیین نامه ای این بتن ها به حداقل رساندن نسبت آب به سیمان را در حد نهایت خواستار باشند،کاربرد این ماده افزودنی فوق روانساز بتن بر پایه پلی کربوکسیلات را می توان دید و برای بتنهای ويژه و سايتهای كاری تخصصی بتن نیز این ماده افزودنی فوق روانساز بتن بر پایه پلی کربوکسیلات طراحی گرديده است.

فوق روان ساز بتن

افزودنی فوق روان ساز بتن بر پایه پلی کربوکسیلات - Fabflow- 206

توضیحات:
فوق روان ساز بتن -Fabflow-206 يك افزودنی فوق روانساز بتن مايع تخصصی بر پايه پلی كربوكسيلات ميباشد كه برای بتن های ويژه و سايتهای كاری تخصصی بتن طراحی گرديده است.

مواد افزودنی بتن

  افزودنی بتن شات کریت - Fabshot HPS

توضیحات:
افزودنی بتن شات کریت - Fabshot HPS یکی از مواد افزودنی بتن است که ماده ای بر پایه مواد افزاینده استحکام بلند مدت و کوتاه مدت بتن و آب بند کننده بتن پاششی می باشد که نه تنها ضریب بازگشت بتن پاششی را کاهش میدهد بلکه از ایجاد و رشد ترکهای احتمالی در بتن پاشیده شده جلوگیری می نماید.همچنین موجب کاهش خطرات ناشی از تغییرات سریع دما و کاهش زمان لازم جهت نگهداری و محافظت از بتن میگردد .

موادافزودنی بتن

  افزودنی بتن شات کریت - Fabshot

توضیحات:
افزودنی بتن شات کریت Fabshot ماده ای بر پایه مواد تسریع کننده گیرش سیمان میباشد که این افزودنی بتن شات کریت سرعت هیدراتاسیون بتن را بالا می برد و به همین علت مقاومت اولیه مخلوط بتن به سرعت افزایش یافته و گیرش نهایی آن نیز به طور قابل ملاحظه ای تسریع میشود.

موادافزودنی بتن

ماده افزودنی هوازای بتن FabAir_U1

توضیحات:
ماده افزودنی هوازای بتن - FabAir_U1 یک حباب ساز بتن ویژه که به منظور کاهش نفوذپذیری و افزایش عمر سرویس دهی سازه های بتنی در برابر سیکلهای یخ بندان و ذوب می باشد.

هوازا

افزودنی هوازای بتن FabAiR-SP10

توضیحات:
ماده افزودنی هوازای بتن - FabAir_SP10 یک حباب ساز بتن ویژه که به منظور کاهش نفوذپذیری و افزایش عمر سرویس دهی سازه های بتنی در برابر سیکلهای یخ بندان و ذوب می باشد.

روان ساز

ضد یخ بتن مسلح Fabantifz-RE

توضیحات:
ضد یخ بتن مسلح Fabantifz-RE یک افزودنی ضد یخ بتن مسلح بدون کلراید و بر پایه ترکیبات نیتروژنی میباشد ، بکاربردن مواد نیتروژنی و کلسیم نیتروژنی در ضد یخ بتن مسلح Fabantifz-RE با استناد به منابع علمی بعنوان موادی که بازدارنده خوردگی میباشند مطرح شده است، بر خلاف مواد پایه کلرایدی که مصرف آنها در ضد یخ بتن مسلح از طرف منابع علمی و استانداردها مواکدا منع شده است.این ضد یخ بتن در سازه های بتنی مسلح در شرایط بتن ریزی در هوای سرد بکار می رود.

ضد یخ بتن

ضدیخ بتن غیر مسلح Fabantifz-NRE

توضیحات:
ضدیخ بتن غیر مسلح پایه کلرایدی Fabantifz-NRE یک افزودنی ضدیخ بتن پایه کلرایدی بسیار فعال و مؤثر و با کمترین میزان مواد باقی مانده اسیدی و دیگر مواد مضر برای بتن می باشد.در ترکیب این ضدیخ یتن غیر مسلح پایه کلرایدی مواد سمی که برای بتن و محیط زیست ایجاد مشکل می نمایند با دقت بالایی جداسازی و خارج گشته اند.

ژل رنگی

چسب بتن ژله ای (ژل چسب بتن- Fab bond-PS)

توضیحات:
چسب بتن ژله ای - Fab bond-PS یک چسب بتن ژله ای آماده ی مصرف است . این محصول مشابه Fab bond معمولی شرکت فابیر می باشد با این تفاوت که در حالت ژله ای عرضه می گردد. این چسب بتن ژله ای - Fab bond-PS برای آب بندی بتن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

چسب بتن ژله ای الیاف دار (ژل چسب بتن الیاف دار- Fab bond-APS)

توضیحات:
چسب بتن ژله ای الیاف دار - Fab bond-APSیک چسب بتن ژله ای الیاف دار آماده ی مصرف است که دارای الیاف پلی پروپیلن جهت افزایش مقاومت کششی بتن است که این الیاف پروپیلن دوام بتن را در برابر بارهای دینامیکی افزایش می دهد.

کف سازی

ضدیخ بتن مسلح Fabantifz-RE-350

توضیحات:
افزودنی ضدیخ بتن مسلح Fabantifz-RE-350 اپتيمايز شده ترين ضديخ بتن مسلح از نظر اقتصادي در محصولات فابير كه در محدوده دمايي بين 0 تا 8˚c- با كمترين هزينه قابل مصرف باشد ضديخ بتن مسلح - Fabantifz-RE-350 مي باشد.
ضدیخ بتن

ضد یخ بتن غیر مسلح Fabantifz-NREP

توضیحات:
افزودنی ضد یخ بتن غیر مسلح پایه کلرایدی -Fabantifz-NREP یک افزودنی پایه کلرایدی بسیار فعال و مؤثر و با کمترین میزان مواد باقی مانده اسیدی و دیگر مواد مضر برای بتن می باشد.در ترکیب این ضد یخ بتن غیر مسلح پایه کلرایدی مواد سمی که برای بتن و محیط زیست ایجاد مشکل می نمایند با دقت بالایی جداسازی و خارج گشته اند.
پلی کربکسیلات

Fab Antiorganism-1

توضیحات:
کاربرد خانواده Fab Antiorganism ها در صنعت مواد افزودنی بتن، مواد شیمیایی و معدنی ساختمانی و صنعت چرم سازی است. استفاده از Fab Antiorganism -1 در صنعت چرم سازی باعث افزایش مقاومت چرم نسبت به آب، قلیایی ها، کپک و قارچ شده و همچنین استفاده از این محصول به عنوان syntan باعث بالا بردن دمای کش آمدن چرم و تولید چرم با داوم تری می شود.
بتن

Fab Antiorganism-2

توضیحات:
استفاده از این ماده در مواد افزودنی بتن و سوسپانسیون های معدنی که قندها و ناخالصی ها موجبات رشد میکروارگانیسم ها را فراهم آورده اند، باعث توقف فعالیت های میکروارگانیسم ها می گردد. Fab Antiorganism -2 نقش بایوسید و ضد قارچ، کپک و میکروب را در صنایع کاغذ سازی دارا می باشد. این محصول در برابر طیف وسیعی از باکتری ها گرم مثبت، گرم منفی و قارچ ها در صنعت کاغذ سازی بسیار موثر بوده و از ایجاد لجن جلوگیری می نماید. با دیگر مواد کمکی همچون کمک نگهدارنده، لخته سازها و دیگر بایوسیدهای غیر اکسید کننده نیز سازگار است.
آب بند بتن

Fab Antiorganism -3

توضیحات:
استفاده از این محصول در صنعت نفت به عنوان بایوساید و ضد میکروب باعث توقف رشد و تکثیر باکتری ها، قارچ ها، جلبکها و جلوگیری از ایجاد بیو فیلم، رسوب و سولفیت آهن می شود.در نتیجه با پدیده هایی همچون خوردگی میکروبی، پلاگینگ و ترش شدن چاه های نفت و گاز مواجه نخواهیم شد.همچنین از  Fab Antiorganism -3 می توان به عنوان یک ضدمیکروبی قوی برای چاه های تزریق مرتبط با مخازن گاز زیرزمینی، سیستم های انتقال حرارت، سیستم های آب خنک کننده گردشی و به منظور محافظت از آب های تولیدی، مایعات و گل حفاری در برابر آلودگی های میکروبی برای افزایش بازدهی عملیات حفاری و سیلاب زنی نیز استفاده نمود.

ضد یخ بتن

ضد یخ بتن مسلح Super Gel antifz – 1

توضیحات:
ضدیخ بتن مسلح Super Gel antifz-1 ، ضد یخی است بر پایه مواد نیتروژنی و غیر کلرایدی. این محصول نه تنها از نظر فنی و اقتصادی بهینه شده ترین ضدیخ بتن مسلح می باشد. بلکه از نظر بسته بندی نیز با توجه به شرایط تحریم های جدید و بالا رفتن بی رویه قیمت بسته بندی گالن به علت انتخاب بسته بندی کیسه ای، اقتصادی ترین نوع ضد یخ بتن مسلح می باشد

 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر