فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

ژل میکروسیلیس

ژل میکروسیلیس یک ماده افزودنی بتن با فرمول انحصاری ثبت شده است که تحت کلاسهای مختلف تولید و عرضه می گردد


ژل میکروسیلیس

میکروسیلیس

توضیحات:
میکروسیلیس یک سوپر پوزولان است که در صورت کاربرد صحیح تاثیر بسیار قابل ملاحظه ای در افزایش مقاومت و دوام بتن دارد،ميکروسيليس يک محصول فرعي در جريان توليد سيليسيم و آلياژهاي سيليسيم، بخصوص آلياژ فروسيليس است و براي استفاده به عنوان يک ماده سيماني در بتن بسيار مناسب است. ميكروسيليس می تواند منجر به کاهش حرارت زايي بتن گردد. مقاومت زايي بالای ميکروسيليس (2 تا حدود 4 برابر سيمان)،امکان کاهش مقدار کل مواد سيمانی بتن جهت دستيابي به يک مقاومت مشخص را فراهم ساخته و بدين شکل استفاده از ميکروسيليس ميتواند منجر به کاهش حرارت زايي بتن گردد.

میکروسیلیس

ژل میکروسیلیس آب بند بتن (بتن ضد سایش) - P1RB

توضیحات:
ژل میکروسیلیس P1RB یک ماده افزودنی بتن با فرمول انحصاری ثبت شده است. ژل میکروسیلیس P1RB اصلی ترین و پایه ای ترین نوع از انواع ژل سیلیکافیوم می باشد. ژل میکروسیلیس آب بند بتن P1RB برای ساخت بتن ناتراوا، مخزن بتنی، سپتیک تانک ،مخزن ذخیره آب (استخر بتنی)، بتن با مقاومت بالا، بتن آب بند، بتن نفوذ ناپذیر و بتن پردوام و ملات های با کیفیت ویژه طراحی شده است.

ژل میکروسیلیکا

ژل میکروسیلیکا برای ساخت بتن شات کریت تر - RP2RB

توضیحات:
ژل میکروسیلیکا RP2RB یک ماده افزودنی بتن با فرمول انحصاری ثبت شده است. ژل میکروسیلیکا RP2RB یکی از کلاس های ویژه ژل میکروسیلیس بتن است که برای ساخت بتن قوام دار مورد نياز برای مصرف در دستگاه شات كريت تر طراحي شده است. میکروسیلیکا RP2RB نه تنها باعث تولید بتنی قوام دار جهت عملیات شات کریت تر می شود بلکه با بالا بردن مقاومت بتن عمر سرویس دهی سازه را به حداکثر می رساند.بتن پاشی حاوی این نوع میکروسیلیکا بتن دارای ضریب بازگشتی کمتری در عملیات بتن پاشی می باشد.

میکروسیلیس

ژل میکروسیلیکا برای ساخت بتن الیافی – AP2RC

توضیحات:
ژل میکروسیلیکا AP2RC یک ماده افزودنی با فرمول انحصاری ثبت شده است . AP2RCدر بتن نفوذ ناپذير كه كاهش تركهای پلاستيك و ارتقاء نسبی مقاومت فشاری، كششی و خمشی بتن مد نظر است، خصوصا در بتن آب بند، شات کریت تر و نمای دکوراتیو سیلو های سیمان توصيه ميگردد.این نوع ژل میکروسیلیکا (ژل میکروسیلیس ) یکی از کلاسهای اقتصادی شده انواع ژل میکروسیلیس بتن میباشد.

ژل میکروسیلیس

ژل سيليکافيوم (ژل میکروسیلیس) برای ساخت بتن الیافی – AP2RB

توضیحات:
ژل میکروسیلیس AP2RB یک ژل میکروسیلیس الیاف دار بتن با فرمول انحصاری ثبت شده است.ژل سیلیکافیوم AP2RB برای ایجاد الیاف در بتن تولید بتن الیافی و همچنین ایجاد الیاف پلی پروپیلن در بتن استفاده می گردد.علاوه بر آن ژل میکروسیلیس الیاف دار بتن برای ساخت بتن با مقاومت بالا، بتن آب بند، بتن نفوذ ناپذیر و بتن پر دوام و ملات های ویژه استفاده می شود. این نوع ژل سیلیکافیوم (ژل میکروسیلیس)در بتن ریزی های بسیار تخصصی با موفقیت چشمگیر فنی مورد استفاده قرار گرفته است.

ژل سیلیکافیوم

ژل سیلیکافیوم اصلاح شده رنگی بتن Modified Silicafume Gel-Colored

توضیحات:
ژل میکروسیلیس اصلاح شده رنگی بتن یک ژل میکروسیلیس با فرمول انحصاری ثبت شده ، برای ساخت بتن رنگی می باشد.این ژل میکروسیلیس بر خلاف رنگهای پودری در بتن نه تنها باعث کاهش مقاومت و دوام در بتن نخواهد شد، بلکه باعث افزایش شدید دوام و مقاومت و استحکام در بتن می گردند.در فرمولاسیون ژل میکروسیلیس بسته به مورد از میکروسیلیس و یا نانو سیلیس نیز استفاده می گردد.

ژل میکروسیلیس

ژل میکروسیلیس الیاف دار زودگیر بتن – AP2AB

توضیحات:

ژل میکروسیلیس الیاف دار زودگیر بتن AP2AB یک ماده افزودنی بتن با فرمول انحصاری ثبت شده است.ژل میکروسیلیس الیاف دار زودگیر بتنAP2AB فرمولاسيون جديد و ارتقاء يافته ای است كه با خاصیت زودگیر بتن برای ايجاد تسريع در گيرش بتن هايی كه نياز به مقاومت زود هنگام دارند مثل بتن ريزی در هوای سرد در نظر گرفته شده است.يكي از خواص ويژه ژل میکروسیلیس الیاف دار زودگیر بتن عدم يخ زدگی در شرايط نگهداري سرد سير تا 5 – C مي باشد.ژل میکروسیلیس الیاف دار زودگیر بتن AP2AB میتواند نقش ضد یخ بتن را نیز ایفا کند.


سیلیکافیوم

ژل سيليکافيوم بر پایه پلی کربوکسیلات – P5RRB

توضیحات:

ژل سيليکافيوم P5RRB یک ژل سیلیکافیوم اقتصادی شده از انواع ژل سیلیکافیوم می باشد. ژل سیلیکافیوم بر پایه پلی کربوکسیلات کلاس P5RRB در بتنهایی که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومتهای فشاری ، خمشی و کاهش نفوذ پذیری بتن مد نظر است توصیه می گردد.


ژل میکروسیلیس

ژل سيليکافيوم مناسب برای بتن سبک و دارای اثر هوازایی در بتن – AP2RREB

توضیحات:

ژل سيليکافيوم AP2RREB يک ماده افزودنی بتن با فرمول انحصاری ثبت شده است. ژل سیلیکافیوم AP2RREB یک ژل میکروسیلیس مناسب برای تولید بتن سبک دارای اثر هوازایی در بتن می باشد. ژل سیلیکافیوم کلاس AP2RREB برای ساخت بتن با مقاومت بالا،بتن آب بند،بتن نفوذ ناپذير و بتن پردوام و ملات های ويژه مورد كاربرد دارد. همچنين در شرايطی كه بتن در معرض ضربه و بارهای متناوب ديناميكی است استفاده از ژل میکروسیلیس AP2RREB مناسب می باشد.


ژل میکروسیلیس

ژل سيليکافيومي اصلاح شده – AP2AC

توضیحات:

ژل سيليكافيومي کلاس AP2AC فرمولاسيون جديد و ارتقاء يافته اي است كه براي ايجاد تسريع در گيرش بتن هاي ويژه اي كه نياز به مقاومت زود هنگام دارند مثل قطعات پيش ساخته ويژه و بتن ريزي ويژه در هواي سرد در نظر گرفته شده است


ژل میکروسیلیس

ژل سيليکافيومي اصلاح شده – AAP2R-GD

توضیحات:

ژل سيليكافيومي کلاس AAP2R-GD ژل تخصصی برای استفاده در بتن مورد نیاز برای سقف های عرشه فولادی (Steel deck) می باشد. الیاف موجود در این کلاس ژل، به صورت تخصصی برای حذف آرماتورهای حرارتی در سقف های عرشه فولادی، تقویت شده اند


ژل میکروسیلیس

ژل سيليکافيومي اصلاح شده – AP5RRD

توضیحات:

ژل سيليكافيومي کلاس AP5RRD در بتنهایي که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومتهای فشاری ، کششی و خمشی و کاهش نسبی نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل نسبی ترکهای پلاستیک توصیه می گردد .


ژل میکروسیلیس

ژل سيليکافيومي اصلاح شده بر پایه پلی کربوکسیلات – AP5RRB

توضیحات:

ژل سيليکافيومي کلاس AP5RRB در بتنهایي که نیاز به روانی بالا و ارتقاء مشهود مقاومتهای فشاری ، کششی و خمشی و کاهش نفوذ پذیری بتن مد نظر است با کنترل ترک های پلاستیک توصیه می گردد .


ژل میکروسیلیس

ژل فیلر سيليکا فيومي اصلاح شده – FAP2RB

توضیحات:

ژل فیلر سيليکا فيومي کلاس FAP2RB علاوه بر آنكه براي ساخت بتن هاي با مقاومت بالا، آب بند ، نفوذ ناپذير و پردوام و ملات هاي ويژه مورد كاربرد دارد، در بتنهايي كه كاهش تركهاي پلاستيك و ارتقاء نسبي مقاومتهاي كششي و خمشي بتن مد نظر است توصيه ميگردد.


 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر