فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

گروت سیمانی - گروت پایه سیمانی - Fabgrout-GR18

گروت سیمانی - گروت پایه سیمانی - Fabgrout-GR18

شرح گروت سیمانی - گروت پایه سیمانی - Fabgrout-GR18 :

گروت گروت سیمانی (گروت پایه سیمانی) Fabgrout – GR18 یک گروت سیمانی حاوی سنگدانه های سيليسی با ضريب اصطكاكی بالا و بزرگترين سنگدانه اسمی 8mm برای اتصال بيس پليت و فونداسيونهای ويژه همراه با بارگذاری ديناميكی كه ضريب اصطكاك بين صفحه ستون و فونداسيون برای طراح مهم بوده، طراحی گرديده است گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 يك گروت مخلوط شده و آماده مصرف است كه به هيچ افزودنی بجز آب برای آماده شدن جهت مصرف نياز ندارد. گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 برای مواردی كه نياز است گروت با افزایش حجم کنترل شده فاصلۀ دو المان سازه ای نسبتاً نزديك به هم ( حدود 4 تا 15 cm ) را پر نموده و خلل و فرجی باقی نگذارد، بيشترين مصرف را دارد. مثالی از اين دست،فاصله بين صفحه بيس پليت و سطح زيرين آن در فونداسيون های صنعتی می باشد. گروت سیمانی- گروت Fabgrout-GR18 همچنين برای فيكس كردن انكربولت های نسبتاً بزرگ صنعتی استفاده گسترده ای دارد. گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 يك گروت با كارايی بالا و راحتی در مصرف می باشد بنابراين به عنوان يك گروت سیمانی با رنج وسيع مصرف در سازه های سنگين صنعتی كاربرد گسترده دارد. در ساخت گروت سیمانی Fabgrout – GR18 به رعايت استاندارد ASTM – C – 827-78 توجه ويژه گرديده است.


کاربردهای گروت سیمانی - گروت
پایه سیمانی Fabgrout-GR18 :

1. زير صفحه ستون و بيس پليت ها ی صنعتی كه ضريب اصطكاك بين صفحه ستون و گروت، مورد نظر طراح می باشد
2. كاشت بولت
3. مصارف عمومی يک ملات بدون جمع شدگی و روان با حداقل خلل و فرج

4.GR18 در پمپ تزریق بتن استفاده می شود و با خاصیت منبسط شونده ای خود برای استفاده در پمپ تزریق بتن بسیار مناسب است . برای پمپ پذیری بالاتر بتن در پمپ تزریق بتن و همچنین برای افزایش روانی بتن در پمپ تزریق بتن و کاهش استهلاک پمپ تزریق بتن از فوق روان کننده بتن و ژل میکروسیلیس ساخت شرکت فابیر در پمپ تزریق بتن میتوانید استفاده نمایید.


مزایا و برجستگیهای ویژه گروت سیمانی - گروت
پایه سیمانی Fabgrout-GR18 :

گروت سیمانی- گروت Fabgrout-GR18 حاوی تمام افزودنی های لازم و مواد سيمانی و سنگدانه می باشد و نياز به هيچ جزء ديگر بجز آب ندارد.
گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 دارای سنگدانه های آهنی نمی باشد لذا دچار زنگ زدگی و خوردگی از اين قبيل نمی شود.
گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 دارای افزایش حجم کنترل شده با ايجاد سيستم انبساط گازی در مرحله بتن تازه، جمع شدگی و نشست در گروت را جبران می نمايد.
• مقاومت فشاری گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 در كوتاه مدت و دراز مدت بالا می باشد و با توجه به اينكه مواد افزودنی آن كاملا مطابق استانداردهای لازم می باشند دوام اين گروت منبسط شونده سیمانی نيز تضمين شده است.


بسته بندی گروت سیمانی - گروت
پایه سیمانی Fabgrout-GR18 :

گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 در سطل ها 3kg,10kg,20kg,25kg با و همچنين در كيسه های 20kg و 25kg آماده تحويل می باشد. در صورت نياز مشتری بسته بنديهای مورد نياز از گروت سیمانی - GR18 قابل تحويل ميباشد.


مشخصات ظاهری گروت سیمانی - گروت
پایه سیمانی Fabgrout-GR18 :

گروت سیمانی- گروت Fabgrout-GR18 حالت مخلوط پودر و سنگدانه دارد.


طریقه نگهداری گروت سیمانی - گروت
پایه سیمانی Fabgrout-GR18 :

گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 در بسته بندی اصلی بدور از رطوبت و گرمای شديد حداقل 12 ماه قابل استفاده می باشد. در غير اين صورت مدت تاريخ انقضاء گروت سیمانی GR18 زودتر فرا می رسد.


دستورالعمل مصرف گروت سیمانی - گروت
پایه سیمانی Fabgrout-GR18 :

گروت سیمانی- گروت Fabgrout-GR18 در دو حالت روان و خميری قابل استفاده است.
• در صورت نياز به حالت رونده و خود تراز شونده گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 هر كيلوگرم از Fabgrout – GR18 را با 150 cc الی 200 cc آب مخلوط نموده و مورد مصرف قرار دهيد. توجه فرماييد استفاده از آب بيش از ميزان نياز شديداً مقاومت فشاری را دچار آسيب خواهد كرد.
•در صورت نياز به حالت خميری پلاستيك هر كيلوگرم از  گروت سیمانی  - GR18 را با 135 cc الی 145 cc آب مخلوط نموده و مورد استفاده قرار دهيد.
• قبل از مصرف گروت سیمانی  - گروت Fabgrout-GR18 حتما سطوح را از هر گونه چربی و آلودگی بزدائيد.
• مخلوط گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 و آب را سريع مصرف نماييد.
• در مناطق گرمسير حتی المقدور برای آب مورد نياز گروت سیمانی - گروت Fabgrout-GR18 از آب سرد شده استفاده فرماييد و وسايل را از گرمای شديد محافظت فرماييد.


مشخصات فنی گروت سیمانی - گروت
پایه سیمانی Fabgrout-GR18 :

مقاومت فشاری:
- يك روزه 250kg/cm²
- هفت روزه 560kg/cm²

- بیست و هشت روزه 670kg/cm²

مقاومت خمشی فاب گروت GR18:
- يك روزه 55kg/cm²
- هفت روزه 90kg/cm²

- بیست و هشت روزه 120kg/cm²


زمان لازم برای انبساط گروت سیمانی - گروت
پایه سیمانی Fabgrout-GR18 :

- شروع 15 دقيقه
- خاتمه 2 ساعت


وزن مخصوص گروت تازه مرطوب:

- تقریباً 2170kg/m3بسته به تطابق دقیق با روش مصرف.


گروت پایه سیمانیگروتگروتگروت سیمانی

بازگشت

 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر