فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

ژل سيليکافيومي اصلاح شده - AAP2R-GD

ژل سيليکافيومي اصلاح شده

Modified Silicafume Gel – AAP2R-GD

شرح ژل سيليکافيومي اصلاح شده  AAP2R-GD:

ژل سيليکافيومي اصلاح شده کلاس AAP2R-GD ژل تخصصی برای استفاده در بتن مورد نیاز برای سقف های عرشه فولادی (Steel deck) می باشد. الیاف موجود در این کلاس ژل، به صورت تخصصی برای حذف آرماتورهای حرارتی در سقف های عرشه فولادی، تقویت شده اند. علاوه بر این کاربری، ژل ميکروسيليس AAP2R-GD در بتنهاي نفوذ ناپذيري كه كاهش تركهاي پلاستيك و ارتقاء نسبي مقاومتهاي فشاري، كششي و خمشي بتن مد نظر است، مناسب می باشد. در شرايطي كه بتن در معرض ضربه و بارهاي ديناميكي، تر و خشك شدن و حمله سولفاتها و كلرايدها و عوامل جوي چون چرخه ذوب و انجماد است استفاده از ژل AAP2R-GD روشي بسيار مفيد و اقتصادي است. اصولاً كيورينگ اوليه براي بتنهاي با نسبت پايين W/C حساسيت بيشتري مي طلبد ولي ژل ميکروسيليس AAP2R-GD علاوه بر كاهش شديد نسبت آب به سيمان به صورت چشمگيري از آسيبهاي ناشي از عدم امكان اجراي سريع كيورينگ لازم طي ساعات اوليه پس از ريختن بتن ميكاهد.

موارد کاربرد ژل سيليکافيومي اصلاح شده  AAP2R-GD:

- استفاده در بتن سقف های عرشه فولادی (Steel deck)
- برای استفاده در بتن هایی که استفاده از آرماتورهای حرارتی در آن ها توجیه فنی و اقتصادی نداشته باشد.
- در مواردی که بتن در معرض ترک های حرارتی قرار داشته باشد.
- برای استفاده در بتن هایی که در معرض بارهای دینامیکی و ضربه قرار دارند.

بسته بندی ژل سيليکافيومی اصلاح شده AAP2R-GD :

ژل سيليکافيومي اصلاح شده کلاس AAP2R-GD در کیسه های 10 کیلویی یا سطل های 25 کیلویی و یا در بسته بندي مورد نیاز مشتری، طبق سفارش، قابل تحويل مي باشد.

مشخصات ظاهری ژل سيليکافيومی  AAP2R-GD :

حالت: در حالت سكون ژله اي و پس از تكان دادن مايع ويسكوز
رنگ: خاكستري
وزن مخصوص: ~ 1/3
ميزان كلرايد: ندارد « بسيار كمتر از حد مجاز استاندارد »
نيترات: ندارد
نقطه انجماد: صفر درجه سانتيگراد
نقطه اشتعال: ندارد

دستور العمل مصرف ژل سيليکافيومی اصلاح شده AAP2R-GD :

به ميزان 3% الي 5% وزن سيمان مصرفي به بتن اضافه فرماييد. ژل سيليکافيومي اصلاح شده AAP2R-GD را ميتوان در هنگام ساخت بتن در بچينگ و يا پس از ساخت بتن در تراك ميكسر اضافه نمود. در صورت اضافه نمودن ژل AAP2R-GD در تراك ميكسر بايد از اختلاط كامل آن در بتن اطمينان حاصل كرد. مطابق تجربيات كارگاهي اختلاط ژل سيليكا فيومي كلاس AAP2R-GD در تراك ميكسر با دور اختلاط، به 3 الي 6 دقيقه زمان نياز دارد.

عوارض مصرف كمتر يا بيشتر:

مصرف كمتر از 3% ژل سيليکافيومي اصلاح شده AAP2R-GD باعث عدم ظهور قدرت واقعي فوق روان كنندگي، افت سريعتر خاصيت رواني، كاهش قدرت ميزان جذب آهك آزاد و پايين آمدن نسبي كليه خواص ذكر شده براي بتن حاوي ژل AAP2R-GD خواهد شد. مصرف بيشتر از 5% وزن سيمان مصرفي از ژل سيليكا فيومي كلاس AAP2R-GD در بتن مي بايست با آزمايشات قبلي و حتي المقدور با هماهنگي بخش فني شركت فابير صورت گيرد.

بازگشت
 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر