فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

محصولات بتن

محصولات بتن

فوق روان کننده بتن
توضیحات:
فوق روان کننده Fabcrete-101 يك فوق روان ساز بتن ويژه نسل سوم ميباشد كه بر اساس تكنولوژی توليد پليمرها با درجات بالای پليمريزاسيون و وزن مولكولی مشخص توليد گرديده است.

روان کننده بتن

فوق روان کننده بتن - Fabcrete- 102

توضیحات:
فوق روان کننده بتن Fabcrete-102 يك فوق روان ساز بتن اصلاح شده نسل سوم ميباشد كه بر اساس تكنولوژی توليد پليمرها با درجات بالای پليمريزاسيون و وزن مولكولي مشخص توليد گرديده است.

فوق روان کننده بتن

فوق روان ساز بتن - Fabflow – 206

توضیحات:
فوق روان ساز بتون Fabflow-206 يك افزودنی فوق روانساز مایع تخصصي بر پايه پلی كربوكسيلات ميباشد كه براي بتنهای ويژه و سايتهای كاری تخصصی بتن طراحی گرديده است.

روغن قالب

روغن قالب بتن- Fab Oil

توضیحات:
روغن شیمیایی رها کننده قالب امکان استفاده برای انواع قالبهای فلزی چوبی پلاستیکی و فایبر گلاس و تمیز سازی سریع و آسان قالبها را دارا می باشد.

چسب بتن

چسب بتن - Fab bond

توضیحات:
چسب بتن Fab bond محصولی آماده مصرف بدون نیاز به افزودن آب، کاملاً هموژن جهت افزایش چسبندگی و مقاومت کششی بتن، گچ و آهک می باشد.

ژل میکروسییلیس

ژل سیلیکافیوم اصلاح شده بتن Modified Silicafume Gel P1RB

توضیحات:
ژل میکروسیلیس بتن P1RB یک ماده افزودنی بتن با فرمول انحصاری ثبت شده است. ژل میکروسیلیس بتن P1RB اصلی ترین و پایه ای ترین نوع از انواع ژل سیلیکافیوم می باشد. ژل میکروسیلیس آب بند کننده بتن P1RB برای ساخت بتن با مقاومت بالا ، آب بند ، نفوذ ناپذیر و پر دوام و ملاتهای با کیفیت ویژه طراحی شده است.

ژل رنگی

ژل میکروسیلیس اصلاح شده بتن - Modified Silicafume Gel – RP2RB

توضیحات:
ژل میکروسیلیس  RP2RB یک ماده افزودنی با فرمول انحصاری ثبت شده است. ژل سیلیکافیوم اصلاح شده بتن RP2RB یکی از کلاس های ویژه ژل میکروسیلیس بتن برای عملیات شات کریت تر می باشد . بتن پاشی حاوی این نوع ژل میکروسیلیکا بتن دارای ضریب بازگشتی کمتری در عملیات بتن پاشی می باشد.

ژل میکروسیلیس رنگی

ژل میکروسیلیس اصلاح شده رنگی بتن Modified Silicafume Gel-Colored

توضیحات:
ژل میکروسیلیس اصلاح شده رنگی بتن یک ژل میکروسیلیس رنگی بتن با فرمول انحصاری ثبت شده ، برای ساخت بتن رنگی می باشد.این ژل میکروسیلیس رنگی بتن بر خلاف رنگهای پودری در بتن نه تنها باعث کاهش مقاومت و دوام در بتن نخواهد شد، بلکه باعث افزایش شدید دوام و مقاومت و استحکام در بتن می گردند.در فرمولاسیون ژل میکروسیلیس رنگی بتن بسته به مورد از میکروسیلیس و یا نانو سیلیس نیز استفاده می گردد.

ژل سیلیکافیوم

ژل سيليکافيوم اصلاح شده بتن - Modified Silicafume Gel – AP2RB

توضیحات:
ژل سیلیکافیوم AP2RB یک ماده افزودنی بتن با فرمول انحصاری ثبت شده است ميکروسيليس کلاس AP2RB بعنوان یک افزودنی ایده ال از نظر فنی در بتن های ویژه ، نفوذ ناپذیر ، مقاومت بالا و خصوصا بتن آب بند کاربرد گسترده دارد. این نوع ژل میکروسیلیکا در بتن ریزی های بسیار تخصصی با موفقیت چشمگیر فنی مورد استفاده قرار گرفته است.

ژل سیلیکافیوم

ژل سيليکافيوم اصلاح شده بتن - Modified Silicafume Gel – AP2RC

توضیحات:
ژل سیلیکافیوم AP2RC یک ماده افزودنی با فرمول انحصاری ثبت شده است. ژل ميکروسيليس کلاس AP2RC در بتنهاي نفوذ ناپذيري كه كاهش تركهاي پلاستيك و ارتقاء نسبي مقاومتهاي فشاري، كششي و خمشي بتن مد نظر است، خصوصا در بتنهاي آب بند توصيه ميگردد.این نوع ژل میکروسیلیکا یکی از کلاسهای اقتصادی شده انواع ژل میکروسیلیس بتن میباشد.
ژل سيليکافيوم اصلاح شده

ژل سيليکافيوم اصلاح شده - Modified Silicafume Gel – AP2RREB

توضیحات:

ژل سيليکافيوم AP2RREB يک ماده افزودني بتن با فرمول انحصاري ثبت شده است. ژل سیلیکافیوم AP2RREB یک ژل میکروسیلیس دارای اثر هوازایی در بتن می باشد.

ژل میکروسیلیس

ژل سيليکافيوم اصلاح شده-Modified Silicafume Gel – AP2AB

توضیحات:

ژل میکروسیلیس کلاس AP2AB یک ماده افزودنی بتن با فرمول انحصاری ثبت شده است. ژل سيليكافيوم کلاس AP2AB فرمولاسيون جديد و ارتقاء يافته اي است كه براي ايجاد تسريع در گيرش بتن هاي ويژه اي كه نياز به مقاومت زود هنگام دارند مثل قطعات پيش ساخته . ويژه و بتن ريزی در هوای سرد در نظر گرفته شده است.ژل میکروسیلیکا AP2AB میتواند نقش ضد یخ بتن را نیز ایفا کند.


روان کننده بتن

فوق روانساز بتن - Fabflow – C–20

توضیحات:
فوق روان ساز بتون Fabflow-c-20 يك افزودني کاملاً جدید و تخصصی و فوق روانساز مايع بر پايه پلی كربوكسيلات اصلاح شده ميباشد كه براي بتنهاي ويژه و سايتهاي كاري تخصصي بتن طراحي گرديده است.

شات کریت

افزودنی بتن شات کریت - Fab shot

توضیحات:
افزودنی بتن شات کریت - Fabshot ماده ای بر پایه مواد تسریع کننده گیرش سیمان میباشد که سرعت هیدراتاسیون را بالا می برد و به همین علت مقاومت اولیه مخلوط به سرعت افزایش یافته و گیرش نهایی آن نیز به طور قابل ملاحظه ای تسریع میشود.

شاتکریت

افزودنی بتن شات کریت- Fab shot _HPS

توضیحات:
افزودنی بتن شات کریت-Fab shot HPS یکی از مواد افزودنی بتن است که ماده ای بر پایه مواد افزاینده استحکام بلند مدت و کوتاه مدت و آب بند کننده بتن پاششی می باشد که نه تنها ضریب بازگشتی بتن بازگشتی را کاهش می دهد بلکه از ایجاد و رشد ترکهای احتمالی در بتن پاشده شده جلوگیری مینماید.همچنین موجب کاهش خطرات ناشی از تغییرات سریع دما و کاهش زمان لازم جهت نگهداری و محافظت از بتن میگردد .

کوتینگ بتن

کوتینگ- Fabcoate-Eml

توضیحات:
کوتینگ بتن - Fabcoate-Eml ماده یک جزئی بر پایه مواد پلیمری محلول در آب می باشد که پس از خشک شدن چسبندگی خوبی با سطوح بتنی پیدا می کند.

فوق روان کننده بتن

فوق روان کننده بتن - Fabcrete - 100

توضیحات:
فوق روان کننده بتن-Fabcrete-100 يك افزودنی فوق روان ساز مايع بر پايه نفتالين سولفونات است كه براي مصرف خاص در بتن بهينه گرديده است.

کف سازی

سخت کننده کف - Fabfloor-HT

توضیحات:
سخت کننده کف - Fabfloor-HT یک مخلوط خشک پودری و آماده مصرف است. این ترکیب ایجاد کننده پوشش سخت از سنگدانه های مقاوم تشکیل شده که در مقابل سایش و فرسایش بعلت ویژگی های فیزیکی، مقاومت بالایی از خود نشان می دهند.

روان کننده بتن

روان ساز بتن - Fabplast - 20

توضیحات:
روان ساز بتن Fabplast - 20 يك روان ساز با خاصيت ديرگير بتن می باشد كه بصورت مايع عرضه ميگردد و روي سطح ذرات سيمان اثر گذاشته و خاصيت روان كنندگي بسيار خوبي به بتن مي دهد.

آب بند بتن

آب بند بتن - Fabproof-CT

توضیحات:
آب بند بتن - Fabproof-CT ماده ای از جنس پایه های سیمانی و کاملا" اقتصادی است و جهت پوشش ضد آب کننده بتن در برابر فشار هیدرواستاتیک منفی و مثبت آب مورد استفاده قرار می گیرد.

ضد یخ بتن

ضد یخ بتن غیر مسلح - Fabantifz-NRE

توضیحات:
ضد یخ بتن غیر مسلح Fabantifz-NRE یک افزودنی بتن پایه کلرایدی بسیار فعال و مؤثر و با کمترین میزان مواد باقی مانده اسیدی و دیگر مواد مضر برای بتن می باشد.

گروت اپوکسی

گروت اپوکسی - Fabgrout Epoxy

توضیحات:
گروت اپوکسی محصولی دو جزئی بوده که به نسبت 2به 1 به خوبی مخلوط شده و پس از اختلاط ملات هموژنی در رنگ های مختلف با ضخامت نازک تا حداکثر 25 سانتی متر را می توان با آن پوشش داد و دارای مقاومت مکانیکی ( فشاری و کششی ) بسیار بالا می باشد.

گروت

گروت - Fabgrout-GR3

توضیحات:
گروت Fabgrout-GR3 یک گروت خشک مخلوط شده و آماده مصرف است بنابراین به عنوان یک گروت با رنج وسیع مصرف که نیاز به ملاتی بدون جمع شدگی می باشد کاربرد گسترده دارد . در ساخت این گروت به رعایت استاندارد 78-827- ASTM-Cتوجه ویژه گردیده است.

گروت

گروت - Fabgrout – CA

توضیحات:
گروت -Fabgrout-CAبتن آماده ایست که پس از اختلاط با آب و یکی از ژل های تخصصی فابیر تشکیل بتن منبسط شونده را خواهد داد که به علت درشتی دانه ها برای سازه های نیمه حجیم قابل استفاده خواهد بود.

ملات خشک

گروت - Fabgrout – GR2

توضیحات:
گروت Fabgrout – GR2 يك گروت خشك مخلوط شده و آماده مصرف، با مقاومت بالاست در ساخت فاب گروت GR2 به رعايت استاندارد ASTM – C – 827-78 توجه ويژه گرديده است.

گروت

گروت -Fabgrout – GR

توضیحات:
گروت ریزی با این ملات منبسط شونده - گروت - Fabgrout - GR بسیار آسان خواهد شد. ملات منبسط شونده - گروت - Fabgrout - GRبرای مواردی كه نياز است گروت بدون جمع شدگی فاصلۀ دو المان سازه ای نزديك به هم را پر نموده و خلل و فرجی باقی نگذارد بيشترين مصرف را دارد.

ملات

گروت -Fabgrout – GR28

توضیحات:
این ملات یا ملات خشک در فواصل دوالمان سازه ای نسبتاً نزديك بهم و نيازمند به مقاومت و روانی بالا کاربرد گسترده دارد.

گروت منبسط شونده

گروت -Fabgrout – GR18

توضیحات:
گروت Fabgrout – GR18 يك گروت خشك مخلوط شده و آماده مصرف است كه به هيچ افزودنی بجز آب براي آماده شدن جهت مصرف نياز ندارد.

ضد یخ بتن

ضد یخ بتن مسلح - Fabantifz-RE

توضیحات:
ضد یخ بتن مسلح Fabantifz-RE یک افزودنی بتن بدون کلراید و بر پایه ترکیبات نیتروژنی میباشد ، مواد نیتروژنی و کلسیم نیتروژنی با استناد به منابع علمی بعنوان موادی که بازدارنده خوردگی میباشند.

هوازا

هوازا بتن - FabAiR –SP10

توضیحات:
هوازا بتن-FabAiR-SP10 یک حباب ساز بتن که به منظور کاهش نفوذپذیری و افزایش عمر سرویس دهی سازه های بتنی در برابر سیکلهای یخ بندان و ذوب می باشد.

هوازا

هوازا بتن - FabAir –U1

توضیحات:
هوازا بتن-FabAir-U1 یک حباب ساز ویژه که به منظور کاهش نفوذپذیری و افزایش عمر سرویس دهی سازه های بتنی در برابر سیکلهای یخ بندان و ذوب می باشد.

ضدیخ بتن

ضد یخ بتن مسلح Fabantifz-RE-350

توضیحات

ضد یخ بتن مسلح Fabantifz-RE-350 اپتيمايز شده ترين ضد يخ بتن مسلح از نظر اقتصادي در محصولات فابير كه در محدوده دمايي بين 0 تا 8˚c- با كمترين هزينه قابل مصرف باشد ضد يخ بتن Fabantifz-RE-350 مي باشد.

ضد یخ بتن

ضد یخ بتن غیر مسلح Fabantifz-NREP

توضیحات:

ضد یخ بتن غیر مسلح Fabantifz-NREP یک افزودنی پایه کلرایدی بسیار فعال و مؤثر و با کمترین میزان مواد باقی مانده اسیدی و دیگر مواد مضر برای بتن می باشد.

روغن قالب

روغن قالب بتن - Faboil-S

توضیحات:

روغن قالب بتن Faboil-S یک روغن قالب پایه پلیمری است که یک روغن شیمیایی رها کننده قالب آماده مصرف می باشد که خاص سطوح وسیع تر می باشد و میتواند برای انواع قالب ها مورد استفاده قرار گیرد.

سیمان رنگی

سیمان رنگی-Fab-colored cement

توضیحات:

سیمان رنگی جایگزینی زیبا ، بادوام و ارزان ، برای کفپوش داخلی ، خارجی و نمای ساختمان شما ، شرکت فابیر تولید کننده سیمان رنگی مقاوم در كيسه هاي 5 كيلوئي و 25 كيلویی می باشد.

ملات

ملات ضد اسید

توضیحات:

ملات ضد اسید یک نوع پوشش بسیار قوی جهت آستر کردن مخازن محتوی مواد خورنده و شیمیایی و ضداسیدی و کف سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

Fab Antiorganism-1

Fab Antiorganism-1

توضیحات:

کاربرد خانواده Fab Antiorganism ها در صنعت مواد افزودنی بتن، مواد شیمیایی و معدنی ساختمانی و صنعت چرم سازی است. استفاده از Fab Antiorganism -1 در صنعت چرم سازی باعث افزایش مقاومت چرم نسبت به آب، قلیایی ها، کپک و قارچ شده و همچنین استفاده از این محصول به عنوان syntan باعث بالا بردن دمای کش آمدن چرم و تولید چرم با داوم تری می شود.

Fab Antiorganism-2

Fab Antiorganism-2

توضیحات:

استفاده از این ماده در مواد افزودنی بتنو سوسپانسیون های معدنی که قندها و ناخالصی ها موجبات رشد میکروارگانیسم ها را فراهم آورده اند، باعث توقف فعالیت های میکروارگانیسم ها می گردد. Fab Antiorganism -2 نقش بایوسید و ضد قارچ، کپک و میکروب را در صنایع کاغذ سازی دارا می باشد. این محصول در برابر طیف وسیعی از باکتری ها گرم مثبت، گرم منفی و قارچ ها در صنعت کاغذ سازی بسیار موثر بوده و از ایجاد لجن جلوگیری می نماید. با دیگر مواد کمکی همچون کمک نگهدارنده، لخته سازها و دیگر بایوسیدهای غیر اکسید کننده نیز سازگار است.

Fab Glass Mesh-05-75

Fab Glass Mesh-05-75

توضیحات:

Fab Glass Mesh توری الیاف شیشه ای بافته شده از الیاف شیشه می باشد.این توری ها کامپوزیتی است از الیاف شیشه همراه با مواد پلیمری که از الیاف شیشه به عنوان تقویت کننده و از مواد پلیمر به عنوان زمینه استفاده می شود.

CFRP

الیاف Fab Carbon Fiber - F.CFRP

توضیحات:
Fab Carbon Fiber جهت تقویت سازه های بتنی ،مصالح بنایی ،تقویت تیر ،ستون و اتصالات و دیوار برشی ، مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای سازه ها ، افزایش طبقات ساختمان بکار می رود.

گالری تصاویر محصولات فابیر

گالری تصاویر محصولات فابیر


جهت مشاهده گالری تصاویر محصولات شرکت فن آوران بتن ایرانیان(فابیر) اینجا را کلیک کنید.

 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر