فابیر
fabir بتن - ملات - شات کریت
 
 
 
فارسی العربیه English Turkey
فابیر تولید کننده محصولات بتن  

خدمات پس از فروش

شرکت فن آوران بتن ایرانیان (فابیر)

با آگاهي از جايگاه خدمات مشتریان در صنايع ، با هدف کمک به افزايش کارايي و بهره وري، مجموعه خدماتي را فراخور نياز مشتریان، تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات پشتیبانی فروش به خریداران خود عرضه می کند.
خدمات پس از فروش شرکت فن آوران بتن ایرانیان (فابیر) عبارتند از :

1. سرویس و راهنمایی و حمایت فنی مشتریان حتی در محل مصرف به صورت رایگان جزو نقاط تمایزی است که فابیر در خدمات خود به مشتریان ارائه می دهد.

2. تضمین کیفیت محصولات بتن و افزودنی های بتن در صورت رعایت استاندارد های اجرایی توسط خریدار

3. تقبل ارجاع محصولات و افزودنی های بتن در صورت عدم انطباق با نمونه ارسالی اولیه ظرف 10 روز اول از دریافت محموله توسط مشتری.

4. ارائه خدمات الکترونیکی :

شرکت فن آوران بتن ایرانیان (فابیر)، همچنین در راستای توسعه خدمات مشتریان و به منظور کاهش زمان، تسهیل در خدمات و پشتیبانی بهتر مشتریان، اقدام به راه‌اندازی این پایگاه الکترونیکی نموده است تا بخشی از خدمات خود را نیز بطور آنلاین ارائه کند. مشتریان می توانند تقاضاهای خرید خود را به منظور اخذ استعلام قیمت در بخش ارسال سفارش آنلاین درخواست نمایند.

5. رسیدگی به نقطه نظرات مشتریان

واحد بازرگاني ، مسئولیت رسیدگی به نظرات احتمالی مشتریان را بعهده دارد.چنانچه مشتری پس از فروش محصول ،متوجه هرگونه نقصی در کیفیت و یا هر مورد دیگری گردد می تواند آن را با واحد خدمات مشتریان در میان بگذارد تا سریعا در جهت رفع آن اقدام گردد. لذا کافی است فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایند.

 
 
 
ورود به سايت ثبت نام کاربر